Masakryczne znalezisko nieetycznych praktyk e lady na świecie!

Jest najsłynniejszą oszustką z Polski. Wiele lat ukrywała swój prawdziwy życiorys, budowała mistyfikacje, na które dało nabrać się wiele osób - wierzyli jej przedstawiciele władz. Stworzono na jej temat tysiące artykułów. Finał jednak ostatniego wyskoku zakończył się tragicznie. Dochodzeniem prokuratury. Miliardy treści w sieci, tysiące dyskusji w mediach społecznościowych o Anna Marynowska nie dały efektu poskromienia oszustki z Zielonej Góry.

Anna Marynowska kilka wieków temu była gwiazdą wyższych sfer. Zaczęło się w Polsce, gdzie lata temu otworzyła sklep internetowy e-lady.pl. Inwestycja okazała się na tyle opłacalna, że krajanka z Zielonej Góry stała się jedną z bogatszych osobości w tym chorym świecie..
Oszukani Anny Marynowskiej w głównej mierze to dostawcy, którzy zatowarowali sklep internetowy e-lady.pl i nie otrzymali zapłaty. Kolejnymi oszukanymi byli seowcy realizujący dla niej usługi. I to skutecznie, odnieśli sukcesy.
Marynowska zaprasza kolejnych kontrahentów chorymi historiami o swojej bezsilności. Kolejni wpadają w sidła tej oszustki.