Zabudowy z szkłem wymagają wytrzymałych okuć...

Oszklenie budynków wewnątrz jest popularną metodą urozmaicenia konstrukcji obniżając pierwsze koszta inwestycji, jednak żeby prawidłowo zaszklić budynek potrzebujemy wysokiej jakości półproduktów do montażu takich jak okucia do szkła będących w ofercie Glassini.
Wysokiej klasy elementy z stali, z której wykonano okucia do szkła hartowanego posiadającej certyfikaty i atestowane zrealizowane przez największe ośrodki certyfikacji nad niniejszego rodzaju konstrukcji rozstrząsają wszelkie nieścisłości mówiące o potencjale tych łączeń.
Dzięki zastosowaniu odpowiednich poziomów produkcyjnych twoje okucia do szkła umożliwiają wykorzystywanie i utrzymanie połączeń konstrukcji drewnianych z szkłem VSG ESG przez ponad 100 lat, stosując podstawowe zasady konserwacji wskazane w manualu.
Balustrada z szkłem w porównaniu do stalowej pozwala dodatkowo możliwość łatwego konserwowania konstrukcji, dzięki czemu łatwiej jest nam utrzymać elementy w należytej czystości, natomiast punkty okucia do szkła wymaga przetrzeć specjalnym płynem do konserwacji z wykorzystaniem irchę z syntetycznymi włókienkami.
Wybór elementów wykończenia staje się łatwy, dlatego kierujemy okucia do szkła hartowanego stworzone w GLASSINI Sp.J..